Pozycjonowanie stron SEO

Pozycjonowanie sklepów i optymalizacja SEO

Pozycjonowanie SEO prowadzi do większej widoczności prowadzącej do znacznego wzrostu sprzedaży, rentowności i efektywności kosztowej naszym Klientom. Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google gwarantują ruch na sklepie przez wiele miesięcy.

Nasza optymalizacja w wyszukiwarce obejmuje: Pozycjonowanie SEO, Optymalizacja On-Page strony, Link Building, Wyszukiwanie Słów, Strategia i Raportowanie działań.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Przygotowanie stargetowanej strategii i promocji, która spełni Twoje potrzeby widoczności w sieci.

Optymalizacja SEO

Spraw, aby Twoje treści były poprawnie widoczne w wyszukiwarce. Nasz zespół gotowy jest do implementacji rozwiązać poprawiających widoczność w Google.

Link Building

Istotnym elementem każdej strategii SEO jest Link Building. Zdobywanie wysokiej jakości linków prowadzących do Twojej strony.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce jest podstawą sukcesu każdego sklepu. Pozycjonowanie to najskuteczniejsza metoda reklamy w wyszukiwarce Google sklepu internetowego. Nasza strategia SEO pozwoli zwiększyć widoczność w wynikach wyszukiwarki Google. Dostarczamy pełne raporty z pozycji słów kluczowych, raporty działań wykonanych na sklepie i w sieci. Skupiamy się na zwiększeniu ruchu na Twój sklep, co przełoży się na zwiększenie sprzedaży. Wyprzedź konkurencję i dołącz do setek zadowolonych Klientów. 

Korzyści z pozycjonowania sklepu internetowego:

  • bardzo niska inwestycja, w promocję Twojej sklepu internetowego
  • wzrost sprzedaży
  • wzrost ilości konwersji
  • wzrost odwiedzin na sklepie
  • popularność marki

SEO jest bardzo ważnym kanałem sprzedaży. Oferujemy naszym Klientom wysoką jakość usług za przystępną cenę. Resztę wykona nasz zespół specjalistów. U nas otrzymasz bardzo dobre warunki współpracy (umowa na 6 miesięcy z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia). Po każdym miesiącu raport z przeprowadzonych działań. Nic nie ukrywamy. Będzie zadowolony z efektów naszej pracy. Pozycjonowanie sklepów i stron SEO to nasz chleb powszedni. Zapytaj już dziś! 

Dalej nie jesteś przekonany pozycjonowanie swojego sklepu?

Może przekona Cię nasz Case Study ze sklepu odzieżowego ZOiO.pl. W 8 miesięcy udało nam się pozyskać 45 tyś odwiedzin z wyszukiwarki Google. Można łatwo policzyć ile to jest przychodu z tego kanału mając dane średniego koszyka i współczynnika konwersji. Przeczytaj jak to nam się udało wypozycjonować sklep na konkurencyjen frazy w Google. 

Jeżeli chcesz być najwyżej w wyszukiwarce Google, to nasza agencja zrobi to dla Ciebie!

83%

Wzrost ruchu - Google

42%

Współczynnik odrzuceń - obniżenie.

38%

Średni czas odwiedzin - Wzrost

21%

Sesji na stronie - zwiększenie.

Keyword Research / Strategia

Jednym z kluczowych elementów strategii jest dobranie odpowiednich słów kluczowych. Pozwól naszemu zespołowi o dobranie najefektywniejszych słów kluczowych dla Twojego biznesu.

Raport aktywności

Dostarczamy szczegółowe raporty pozycji słów kluczowych i ilość generowanego ruchu. Raportujemy zaplecze.

Our case studies

See all projects

Powiedz nam co chcesz pozycjonować?

Pozwól nam zająć się kluczowymi działaniami.

Nasz zespół profesjonalnych ekspertów SEO jest idealnym partnerem udanej współpracy biznesowej. Stawiamy na jakość, a nie na ilość Klientów.

Napisz bądź zadzwoń do mnie, aby porozmawiać o strategii SEO Twojego sklepu bądź strony.

Zobacz pozostałe opinie

Pozycjonowanie sklepów i stron internetowych to nasza pasja. Posiadamy niewielu Klientów, ponieważ stawiamy na najwyższą jakość, a nie ilość. Tak jak to robią inne agencje. Udokumentowane mamy wysokie efekty pozycjonowania sklepów, w bardzo trudnych branżach np. w odzieżowej.