Pay Per Click Management

Kampanie AdWords Białystok

Prowadzimy kampanie AdWords swoim Klientom. Kampanie polskie i zagraniczne.Reklama AdWords Białystok

Świetne narzędzie, które pozwala przedstawić ofertę dla użytkowników, którzy aktualnie jej szukają.

Poprowadzimy kampanię AdWords za Ciebie. Na początku kampanii ustalimy wspólne cele biznesowe, które chcemy osiągnąć. A resztę zostaw już naszym specjalistom. Prowadzimy kampanie PPC takie jak: reklamy płatne w wyszukiwarce, reklamy wideo w serwisie YouTube, reklamy Display Ads, Zakupy Google, Remarketing i reklamy w social media Facebook Ads.

Dostarczamy rezultaty pomagające naszym Klientom osiągnąć cele biznesowe. Zarządzamy kontami naszych Klientów na bieżąco monitorując w kampaniach koszt kliknięcia CPC, budżety oraz konwersję, aby zapewnić maksymalizację ROI.

Nasze wybitne wyniki wynikają z kompleksowego podejścia, który zawiera szczegółowy opis firmy, oferowanych usług i produktów oraz aspiracji do reklamy AdWords. Doradzamy które działania kampanii AdWords będą najefektywniejsze dla Twojej firmy. 

Prowadzimy kampanie AdWords taniej niż u konkurencji. Rozliczamy się za przepracowaną godzinę, a nie za % od budżetu. Przejrzyste rozliczenie z Klientem :)

Płatna reklama w wyszukiwarce 

Zgarnij najwyższe ROI dzięki naszej reklamie w wyszukiwarce Google. Wydaj pieniądze mądrze i użyj najbardziej ukierunkowanej i opłacalnej formy reklamy.

Remarketing

Zamień swoich cennych "potencjalnych klientów" w "lojalnych klientów". Nasz zespół profesjonalistów pomoże Ci ponownie zaangażować użytkowników, którzy wyrazili zainteresowanie Twoim produktem czy usługą. 

Zakupy Google

Pokaż swoje produkty ze sklepu w Zakupach Google (PLA). Zdobądź wielu nowych klientów poprzez ten kanał sprzedaży. Google Shopping

Reklama Display

Oferujemy indywidualne strategie marketingu displayowego w celu zwiększenia świadomości marki, zaangażowania i konwersji. Z powodzeniem zarządzamy zarówno kampaniami bezpośredniego reagowania, jak i kampaniami związanymi z rozpoznawaniem marki.

Reklama wideo w kanale YouTube

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie reklamy internetowej. Nasz zespół jest gotowy pomóc uzyskać przewagę konkurencyjną, tworząc reklamy wideo w kanale YouTube. Pomoże ona zwiększyć świadomość marki.

Reklama AdWords Białystok

Prowadzimy reklamy AdWords w całej Polsce i za granicą. Ale również w naszym mieście.

Posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu kampanii Google AdWords, Facebook Ads, YouTube w Białymstoku.

Our case studies

See all projects

420

PPC Management Provided

213

Paid Search Advertising

17

Video Advertising Projects

141

Display Advertising Campaign

98

Successful PPC Remarketings

315

Social Advertising Projects

Powiedz nam jakie cele biznesowe chcesz osiągnąć

Pomożemy dobrać odpowiednie narzędzie i opracujemy strategię w zwiększaniu Twojej sprzedaży.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby osiągnąć największe zyski z kampanii AdWords. Utworzymy Ci kampanię AdWords, która przyniesie duży przychód.