Pozycjonowanie lokalne SEO Białystok

Pozycjonowanie lokalne SEO

Pozycjonowanie w obrębie miasta, w którym znajduje się firma.

Pozycjonowanie lokalne SEO, zwiększa widoczność Twojej firmy w lokalnych wynikach wyszukiwarki Google. 

Czy Twój biznes jest właściwie wyeksponowany, a tym samym widoczny dla Twoich potencjalnych klientów?

Lokalne SEO - polega na pozycjonowaniu fraz kluczowych zawierających lokalizację miejsca. Wyświetlają się spersonalizowane dla miejsca, w którym się znajduje użytkownik.

Nasza agencja oferuje strategię pozycjonowania lokalnego SEO w wyszukiwarce Google. Projektujemy strategie marketingowe, które pozwalają zbudować silną bazę klientów, co przekłada się na rozwój Twojego biznesu lokalnie. Dajemy gwarancję zaistnienia wysoko w mapkach Google.pl. 

 

Chęć zmiany fryzury, naprawy auta, nadania przesyłki pocztowej czy skorzystania z usług medycznych.

Fryzjer, mechanik, punkt pocztowy, lekarz, biuro rachunkowe czy adwokat. Wszystkie te branże, mają jedną wspólną cechę - działają lokalnie.

Pracujemy ciężko, aby osiągnąć wysokie pozycje w wynikach lokalnych wyszukiwarki. Tworzymy profile na platformach społecznościowych oraz dostarczamy użyteczne informacje o firmie do docelowych odbiorców. Zwiększamy sprzedaż w Twoim mieście.

 

Z danych udostępnionych przez Google wynika, że czterech na pięciu konsumentów korzysta z wyszukiwarek, by znaleźć produkty bądź usługi znajdujące się w konkretnej lokalizacji lub jej sąsiedztwie. Dodatkowo, jak wynika z badań, aż 78% osób wyszukujących usług bądź produktów lokalnie, dokonało ostatecznie zakupu (źródło), a 56% wyszukiwań miało na celu znalezienie informacji lokalnych w drodze (źródło).

32,8%

Wzrost zakupów online

56,48%

Wzrost przychodów

148%

Wzrost ruchu z wyszukiwarki

46%

Wzrost ruchu z urządzeń mobilnych

Pozycjonowanie lokalne SEO Białystok

Zapewniamy, że Twoja firma znajdzie się w wynikach lokalnych nie tylko na komputerach, ale również urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach. Naszym celem jest wysoka pozycja w wyszukiwarce.

Stworzymy strategię odpowiednią do grupy docelowej, która będzie znacznie zwiększać rentowność.  Nasz zespół będzie monitorował Twoją pozycję w wynikach i pracował nad jej zwiększeniem. Lokalne pozycjonowanie SEO pomoże Ci być widocznym wysoko w mapkach Google.

Pozycjonowanie lokalne SEO i mapki Google

Our case studies

See all projects

Zapytaj o pozycjonowanie lokalne w Twoim mieście

Pozwól nam zaopiekować się Twoim biznesem.

Twój budżet będzie maksymalnie wykorzystany na działania.

Opinie naszych Klientów 

Zobacz wszystkie opinie